Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PC

singlemode, 2 vlákna
 

 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PC

 Speciální nabídka 

 


 
 
 

 

 

Výrobce

OFIBER 

Kód190208
Part No.OPC-SM-9-1m-D-SC/SC
Vaše cena bez DPH 128   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 155   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka6 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory SC/PC-SC/PC.

 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Optický singlemódový duplexní patchcord  9/125um, délka 1 m, konektory SC/PC-SC/PC.

Průměr: 2mm
Vložený útlum: <= 0,3dB
Útlum zpětného odrazu: >= -45dB
Teplotní rozsah: -20 - 70°C


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Zařazení produktu