Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m


 

 

 

Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m

 Speciální nabídka 

 


 
 
 

 

 

Výrobce

OFIBER 

Kód179349
Part No.OPG-9-1m-SC/PC-PL
Vaše cena bez DPH 35   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 42   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m.

 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m.


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Zařazení produktu