Optický gelový konektor FAST Fujikura SC SM 9/125um, 0,25/0,9 mm vlákno

vložený útlum typ. 0,2dB, instalace během 30 sekund bez leštění konektoru
 

 

 

Optický gelový konektor FAST Fujikura SC SM 9/125um, 0,25/0,9 mm vlákno
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

Fujikura 

Kód178515
Part No.
Vaše cena bez DPH 191   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 231   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka6 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Optický SC Single-mode 9/125um konektor FAST společnosti Fujikura s minimálními požadavky na přístrojové vybavení pro instalaci konektoru - konektor není nutno leštit. Pro instalaci konektoru postačuje lámačka optických vláken, stahovací kleště a roztok na čištění optických vláken - nejsou nutné žádné další speciální nástroje. Konektor obsahuje předleštěnou část vlákna a k propojení s optickým vláknem dochází ve speciálním gelu. Tento typ konektoru je možné použít opakovaně. Další výhodou je snadná instalace v terénu a rychlost montáže - jedno vlákno je nakonektorované během 30 sekund včetně přípravy. Typický vložený útlum je 0,2 dB.

Hlavní vlastnosti:
- Typ konektoru: SC
- Single-mode 9/125um vlákno
- Průměr ochrany vlákna: 0,25 mm, 0,9 mm
- Počet vláken: 1
- Vlnová délka: 1310/1550 nm
- Vložný útlum: 0,2 dB, max. 0,5 dB
- Return loss: 56,4 dB, max. 45 dB - Rozsah pracovních teplot: -40°C až +75°C


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 

 

Související dokumenty


 

Datasheet:  FAST_ST&SC_datasheet.pdf
Instalační manuál EN:  FAST_SC-ST-LC_Connector_Instructions.pdf
Instalační manuál CZ:  Fastconnector.pdf


 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.