Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory SC/APC-SC/APC

singlemode, 2 vlákna
 

 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory SC/APC-SC/APC

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

 


 
 
 

 

 

Výrobce

OFIBER 

Kód183308
Part No.OPC-9-3m-D-SCA/SCA
Vaše cena bez DPH 180   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 218   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka6 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Optický singlemódový duplexní patchcord  9/125um, délka 3m, konektory SC/APC-SC/APC.

Průměr: 2mm
Vložený útlum: <= 0,3dB
Útlum zpětného odrazu: >= -60dB
Teplotní rozsah: -20 - 70°C


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.