Cloud Router Switch MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN, L3, 1x GB LAN + 10x GB SFP port + 1x 10GB SFP+, Level5

Desktop, dotykový LCD displej, vč externího napájecího zdroje
 

 

 

Cloud Router Switch MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN, L3, 1x GB LAN + 10x GB SFP port + 1x 10GB SFP+, Level5
 

 


 
 
 

 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

Mikrotik 

Kód170092
Part No.CRS212-1G-10S-1S+IN
Vaše cena bez DPH 4 318   
Recyklační poplatek 1.50; DPH: 21% (Rozbočovač / přepínač hub a jiné síťové prvky)   
Vaše cena s RP* 4 320   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 5 227   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

  •  
 

 

 

Související produkty


 

MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

381 Kč  bez DPH

 

461 Kč  s DPH
 





 
 
 
MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

473 Kč  bez DPH

 

572 Kč  s DPH
 





 
 
 



 
 
 


 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Cloud Router Switch Mikrotik CRS212-1G-10S-1S+IN je nový 10 SFP portový Gigabitový L3 Smart switch v desktop provedení s 1 10Gigabitovým SFP+ portem. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Switch je vhodný do menších instalací, případně jako gateway/router. Switch je dodáván s externím napájecím zdrojem.

Hlavní vlastnosti:
Desktop Gigabit L3 switch
Určen jako SoHo gateway/router/switch
Procesor: Qualcomm Atheros 8519, 1 jádro, 400 MHz
Pameť: DDR2 64MB
uložiště: 128MB Onboard NAND with multiple OS partition support
1x Gb LAN port
10x Gb SFP slot
1x 10Gb SFP+ slot
Dohled: Voltage, CPU temperature and PCB temperature monitor
Nastavení switche ve Switch menu
Každý port lze vyjmout z konfigurace switche a využít pro routovací funkce
Externí napájecí zdroj
Dotykový LCD displej
Bezventilátorové provedení
Předinstalovaný RouterOS Level5

Software:
MikroTik RouterOS, Level 5, předinstalován, aktivován

Porty:
1x LAN 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet with Auto-MDI/X, konektor RJ-45
10x Gigabit SFP slot (1,25 G Ethernet SFP cage)
1x 10Gigabit SFP+ slot
1x sériový console port, konektor RJ-45

Management:
Local/Remote - Winbox, Telnet, SSH, Web management, SNMP

Memory:
DDR2 64MB

Ostatní:
Reset switch
Beeper
Voltage, current and temperature monitoring
Dotykový LCD displej

Napájení:
10-57V, 24V 0.8A PSU included, PoE in: 10-57V on Ether1 (802.3af/at or passive PoE)

Pracovní podmínky:
Teplota: -35°C až +65°C

Rozměry:
200x144x47mm

Hmotnost:
1,0 kg

Obsah dodávky:
- CRS210-8G-2S+IN
- Externí napájecí zdroj s napájecím kabelem


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 

Stránky o produktu:

http://routerboard.com/CRS212-1G-10S-1SplusIN




 
 
 

 

Související dokumenty


 

 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.