Cloud Core Router MikroTik CCR1016-12S-1S+, 12x GB SFP + 1x SFP+ port, Level6

2 GB RAM, Rackmount, 16 core networking CPU, dotykový LCD displej
 

 

 

Cloud Core Router MikroTik CCR1016-12S-1S+, 12x GB SFP + 1x SFP+ port, Level6
 

 


 
 
 

 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

Mikrotik 

Kód170071
Part No.CCR1016-12S-1S+
Vaše cena bez DPH 14 530   
Recyklační poplatek 1.50; DPH: 21% (Rozbočovač / přepínač hub a jiné síťové prvky)   
Vaše cena s RP* 14 532   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 17 583   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

  •  
 

 

 

Související produkty


 

MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

354 Kč  bez DPH

 

428 Kč  s DPH
 





 
 
 
MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

425 Kč  bez DPH

 

514 Kč  s DPH
 





 
 
 



 
 
 


 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Cloud Core Router MiktoTik CCR1016-12S-1S+ je Mikrotik router s 12 SFP porty a jedním SFP+. Jedinečný router založený na 16 jádrovém procesoru Tilera. Router má LCD displej 2GB paměti a 1U case pro montáž do 19" rackových skříní. Porty jsou přímo napojeny na CPU.

Hlavní vlastnosti:
19" 1U 12 Gigabit router
Procesor: 9Tilera Tile-Gx16 CPU (16-cores, 1.2Ghz per core)
Ports directly connected to CPU
2 GB RAM
Dotykový LCD displej
1U 19" Rackmount case
Předinstalovaný RouterOS Level6

Software:
MikroTik RouterOS v6 (64bit), Level 6, předinstalován, aktivován

Porty:
12x SFP
1x SFP+ 1x microUSB port, host and device mode
1x sériový asynchronní port RS-232C, konektor DB9

Management:
Local/Remote - Winbox, Telnet, SSH, Web management, SNMP

Memory:
2 GB - 1x SODIMM DDR3 slots
Storage 128MB Onboard NAND

Ostatní:
Reset switch
Speed controlled fan
Beeper
Voltage, current and temperature monitoring

Napájení:
Integrovaný zdroj 110/220 V AC
Konektor IEC C14
Spotřeba až 60 W

Pracovní podmínky:
Max. teploty 50° @ 1.2GHz; 70° @ 1GHz CPU core frequency
Vlhkost: relativní vlhkost max. 70% (non-condensing)

Rozměry:
4,4 cm (1U) x 290x155mm, zamontovatelný do 19" racku

Hmotnost:
1,2 kg

Obsah dodávky:
- CCR1016-12S-1S+
- Napájecí kabel
- USB kabel


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 

Stránky o produktu:

http://routerboard.com/CCR1016-12S-1Splus




 
 
 

 

Související dokumenty


 

 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.