Switch TP-LINK TL-SG5412F JetStream 12x GB SFP port + 4x 10/100/1000 RJ-45 port, Managed

Auto MDI/MDIX, rozměry 44 x 18 x 4,4 cm
 

 

 

Switch TP-LINK TL-SG5412F JetStream 12x GB SFP port + 4x 10/100/1000 RJ-45 port, Managed
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

TP-LINK 

Kód178928
Part No.TL-SG5412F
Vaše cena bez DPH 7 741   
Recyklační poplatek 1.50; DPH: 21% (Rozbočovač / přepínač hub a jiné síťové prvky)   
Vaše cena s RP* 7 743   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 9 368   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka60 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 2x        



 
 
 



 
 
 

  •  
 

 

 

Související produkty


 

MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

348 Kč  bez DPH

 

421 Kč  s DPH
 





 
 
 
MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

417 Kč  bez DPH

 

505 Kč  s DPH
 





 
 
 



 
 
 


 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

19" Rackmount switch s 12x Gigabitovými SFP porty a 4x 10/100/1000Base-TX Ethernet porty. Switch je plně managovatelný přes Web rozhraní. Switch je v kovovém provedení s možností zamontování do 19" racku. Switch je vhodný pro střední i velké sítě v závislosti na požadovaném počtu portů, bezventilátorový.

Hlavní vlastnosti:
- 19" Rackmount, kovové provedení
- Managed
- Layer 2
- 802.3 Ethernet, 802.3u Fast Ethernet, 802.3ab a 802.3z
- 802.3x Flow control
- 4x 10/100/1000 Mbps RJ45 port
-12x SFP expanzní slot pro MiniGBIC moduly
- MAC address table: 8k
- Bandwidth/Backplane: 24 Gbps
- Packet Forwarding Rate: 17,9 Mbps
. Podpora Jumbo frames (up to 10K bytes)
- Switching Method: Store and Forward
- LED indikátory (Power + porty)
- VLAN Mode: IEEE802.1Q Tag VLAN Mode, Port-based VLAN Mode, MTU VLAN Mode
- L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video applications
- IEEE 802.1X Port-Based Network Access Control protocol and connect to RADIUS
- Static MAC address and filtering MAC address management
- MAC address learning and aging time
- Dynamic binding of MAC address
- Static Port Priority, IEEE 802.1p Priority Class of Service (CoS) with 4-level priority queuing
- Configuration function of Port Security, Broadcast Storm Control and Port Mirror
- IEEE 802.1D Spanning Tree protocol
- Virtual Cable Test
- Support static switch IP address and dynamic switch IP address through DHCP client
- Support extra long frames (Jumbo frames) of up to 10K bytes

Porty:
12x 1000 Mbps SFP (Small Form-Factor Pluggable) port
4x 10/100/1000BASE-TX port, konektor RJ-45, Autosensing, Auto-Negotiation, supporting Auto-MDI/MDIX
1x Console Port

Management:
WEB/CLI managed modes, SNMP, RMON

Napájení:
100 - 240V AC, spotřeba max. 35 W

Pracovní podmínky:
Teplota: 0° až +40°C
Vlhkost: relativní vlhkost max. 10 - 90% (non-condensing)

Rozměry:
440 x 260 x 44 mm

Hmotnost:
1,4 kg


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 

Poznámka výrobce:

Oficiální technická podpora pro zákazníky v českém jazyce je dostupná přes e-mailové adresy podpora@tplinkpartner.cz nebo support@tplinkpartner.cz nebo hotline pracující na telefonním čísle (+420) 245 008 103. Obě služby jsou v provozu v pracovních dnech od 9:00 do 18:00 hodin - první odezva je garantována nejpozději do 24 hodin.


Stránky výrobce:

www.tplink.com


Stránky o produktu:

http://cz.tp-link.com/products/details/cat-39_TL-SG5412F.html




 
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 

 

Související dokumenty


 

 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.