Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽ

černý plášť LSOH, samonosný, závěsy délky max. 50 m, venkovní průměr 3,4 mm, poloměr ohybu 3 cm
 

 

 

Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽ
 

 


 
 
 

 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

KDP 

Kód190705
Part No.OC-SM-FTTX-8-1
Vaše cena bez DPH  
DPH 21%
Vaše cena s DPH 11   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka12 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽ, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 
 
 

  •  
 

 

 

Související produkty


 

Kvalitní český výrobce optických kabelů KDP - Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

9 555 Kč  bez DPH

 

11 562 Kč  s DPH
 





 
 
 
Kotva/držák/úchytka pro samonosný optický kabel Samsung DROP FTTx G.657A, 3,0/3,4 mm s ocelovým okem pro uchycení ke zdi nebo ke sloupu. Kotva je dielektrická (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kabelu). Nový model umožňující až 2,5 závitu. Průměr

 

58 Kč  bez DPH

 

70 Kč  s DPH
 





 
 
 



 
 
 


 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Optický singlemódový 8 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx. Použitá vlákna G.657A výrobce OFS jsou kompatibilní s běžnými low-waterpark vlákny G.652D mají poloměr ohybu 10 mm. Konstrukce kabelu dovoluje poloměr ohybu až 1,5 cm (bez zátěže), 3 cm (při zátěži), což umožňuje s kabelem pracovat jako s běžným UTP kabelem. Délka převěsů je až 50 m (nosnými prvky je kevlarová příze). Kabel má průměr 3,4 mm a značenou metráž. Kotvy pro zavěšení kabelu se používají stejné jako u optického kabelu Samsung DROP (kabely mají identickou konstrukci a rozměry).

Hlavní vlastnosti:
Počet vláken: 8
Typ vlákna: Single mode 9/125 mikronů, G.657A
Útlum: < 0,45 dB/km (1310 nm)
Nosným prvkem kevlarová příze, velká odolnost v tahu (500 N)
Plášť: FRNC (LSOH) odolný vůči UV záření
Malý průměr kabelu
Malý poloměr ohybu: 1,5 - 3 cm
Značená metráž

Použití:
Venkovní/vnitřní montáž
Samonosný, závěsy do délky max. 50 m (snadná instalace)

Konstrukce kabelu:
Počet vláken: 8
Barva vláken (primární ochrany): červená, zelená, modrá, žlutá, bílá, šedá, hnědá, fialová
Vnější plášť: FRNC (LSOH), voděodolný, UV resistant
Tahové prvky: kevlarová příze
Vlákna s primární ochranou 250 um

Mechanické vlastnosti:
Vnější průměr: 3,4 mm
Tloušťka pláště kabelu: 0,6 mm
Hmotnost: 10 kg/km
Minimální poloměr ohybu: 1,5 cm (bez zátěže), 3 cm (se zátěží)
Minimální poloměr ohybu vláken: 10 mm
Maximální tahová síla: 500 N

Pracovní podmínky:
Teplota při instalaci: -5° až +40°C
Teplota při provozu: -20° až +60°C
Teplota při skladování: -25° až +60°C

Balení:
Metráž


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.