Optické převodníky

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické převodníky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 OFIBER

 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

93

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

62

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

381 Kč  bez DPH

 

461 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1550 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

473 Kč  bez DPH

 

572 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, SC, 2 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem SC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

383 Kč  bez DPH

 

463 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, SC, 2 km, Tx 1550 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem SC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

430 Kč  bez DPH

 

520 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, DMI, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

375 Kč  bez DPH

 

454 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000SX, Cisco, MM, LC, 550/300 m, 850 nmMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/125 µm nebo 62,5/125 µm s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/300 m, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

338 Kč  bez DPH

 

409 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC220L V2, 1000TX/SFP, jen pro Gigabitové SFP modulyGigabitový media konvertor TP-LINK MC 220L pro převod 1000Base-TX na SFP - hlavně pro optické moduly standardu 1000Base-SX/LX/LH. Parametry optické strany jsou dány vlastnostmi SFP modulu. MC220L se využívá tam kde neexistuje samostatný media konvertor s ...

 

708 Kč  bez DPH

 

858 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Mikrotik S+2332LC10D, Pár obousměrných SFP+ 10G modulů (10km)

 

7 263 Kč  bez DPH

 

8 790 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 10/100/1000BaseT, Cisco kompatibilní, RJ-45 Ethernet, SGMIIMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Cisco COMPATIBLE.

 

536 Kč  bez DPH

 

650 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Mikrotik S-3553LC20D, Pár obousměrných SFP 1,25G modulů (20km)S-35 / 53LC20D je dvojice SFP modulů, S-35LC20D je 1,25 g Single Mode optický SFP modul s konektorem LC, T1310nm / R1550nm, který pracuje až na 20 km a podporuje DDM. S-53LC20D je 1,25 g Single Mode optické SFP transeiver s LC konektorem, T1550nm / R131

 

1 458 Kč  bez DPH

 

1 766 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP+ Propojovací kabel Mikrotik 3m kompatibilní s CRS a CCRPropojovací kabel Mikrotik délky 3m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS a CCR od značky Mikrotik. Hlavní vlastnosti: - SFP/SFP+ - Délka: 3m - Latentnost: 10Gb - Specifikace: SFP+

 

804 Kč  bez DPH

 

975 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, HP, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

453 Kč  bez DPH

 

548 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, Mikrotik, MM, LC, 550m, 850nmMultiMode 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 550m.

 

446 Kč  bez DPH

 

540 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, Mikrotik, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

663 Kč  bez DPH

 

802 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps, CWDM, 1000BASE-XD SM, LC Duplex, 1270 nmMiniGBIC/SFP CWDM Modul slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-DX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Modul pracuje v systémech CWDM na vlnové délce 1270 nm, Power Range 20 dB. Napáj...

 

4 664 Kč  bez DPH

 

5 645 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps, CWDM, 1000BASE-XD SM, LC Duplex, 1290 nmMiniGBIC/SFP CWDM Modul slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-DX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Modul pracuje v systémech CWDM na vlnové délce 1290 nm, Power Range 20 dB. Napáj...

 

4 664 Kč  bez DPH

 

5 645 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM HP, SM, LC, 2 km, Tx 1310 nmBiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pr...

 

517 Kč  bez DPH

 

626 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM HP, SM, LC, 2 km, Tx 1550 nmBiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pr...

 

536 Kč  bez DPH

 

649 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, 3COM, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmSFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá vlnové délky 1310 ...

 

460 Kč  bez DPH

 

557 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000BaseT, Cisco kompatibilní, RJ-45 Ethernet, SerdecMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Cisco COMPATIBLE.

 

515 Kč  bez DPH

 

625 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

62

položek

4

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.