SFP/miniGBIC moduly

 

 
 
 

 

další podkategorie SFP/miniGBIC moduly:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 OFIBER

 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

208

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

48

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1550 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

425 Kč  bez DPH

 

514 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

354 Kč  bez DPH

 

428 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, SC, 2 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem SC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

359 Kč  bez DPH

 

434 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, SC, 2 km, Tx 1550 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem SC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

425 Kč  bez DPH

 

514 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps, WDM Cisco, 1000BX MM, LC, 500 m, Tx 1310 nm, SimplexMiniGBIC/SFP WDM Modul slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Multi-mode vlákno 50 nebo 62,5/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 500 m (62,5/125um nebo 50/125 um, modu...

 

748 Kč  bez DPH

 

907 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps, WDM Cisco, 1000BX MM, LC, 500 m, Tx 1550 nm, SimplexMiniGBIC/SFP WDM Modul slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Multi-mode vlákno 50 nebo 62,5/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 500 m (62,5/125um nebo 50/125 um), mod...

 

718 Kč  bez DPH

 

871 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM HP, SM, LC, 2 km, Tx 1310 nmBiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pr...

 

478 Kč  bez DPH

 

578 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM HP, SM, LC, 2 km, Tx 1550 nmBiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pr...

 

513 Kč  bez DPH

 

621 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC220L V2, 1000TX/SFP, jen pro Gigabitové SFP modulyGigabitový media konvertor TP-LINK MC 220L pro převod 1000Base-TX na SFP - hlavně pro optické moduly standardu 1000Base-SX/LX/LH. Parametry optické strany jsou dány vlastnostmi SFP modulu. MC220L se využívá tam kde neexistuje samostatný media konvertor s ...

 

708 Kč  bez DPH

 

858 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM, DMI, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1550 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

537 Kč  bez DPH

 

650 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM, DMI, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

439 Kč  bez DPH

 

531 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000SX, Cisco, MM, LC, 550/300 m, 850 nmMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/125 µm nebo 62,5/125 µm s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/300 m, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

307 Kč  bez DPH

 

371 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 10/100/1000BaseT, Cisco kompatibilní, RJ-45 Ethernet, SGMIIMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Cisco COMPATIBLE.

 

495 Kč  bez DPH

 

601 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 155 Mbps, 100BX, WDM Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 100Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

593 Kč  bez DPH

 

718 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 155 Mbps, 100BX, WDM Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1550 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 100Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

438 Kč  bez DPH

 

530 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM, DMI, HP comp., SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmBiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá p...

 

739 Kč  bez DPH

 

894 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM, DMI, HP comp., SM, LC, 20 km, Tx 1550 nmBiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá p...

 

1 000 Kč  bez DPH

 

1 210 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, DMI, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

373 Kč  bez DPH

 

451 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
MiniGBIC/SFP Modul 100FX MM, LC, 2 km, Cisco compatible, pro 100 Mbps slotMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 100Base-FX port pro Multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE.

 

608 Kč  bez DPH

 

737 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Mikrotik S-3553LC20D, Pár obousměrných SFP 1,25G modulů (20km)S-35 / 53LC20D je dvojice SFP modulů, S-35LC20D je 1,25 g Single Mode optický SFP modul s konektorem LC, T1310nm / R1550nm, který pracuje až na 20 km a podporuje DDM. S-53LC20D je 1,25 g Single Mode optické SFP transeiver s LC konektorem, T1550nm / R131

 

1 458 Kč  bez DPH

 

1 766 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

48

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.