Routery

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

124

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

38

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
RouterBoard Mikrotik AP/Router hAP lite Box classic, hAP lite, 4x LAN + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/nIndoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n MikroTik MIMO s duální integrovanou anténou.

 

431 Kč  bez DPH

 

523 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router hAP lite Box, hAP lite, 4x LAN + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/nIndoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n MikroTik MIMO s duální integrovanou anténou.

 

435 Kč  bez DPH

 

528 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router RB951Ui-2HnD Box, 5x LAN + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/nIndoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n MikroTik MIMO s integrovanou anténou.

 

1 063 Kč  bez DPH

 

1 288 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router RBwAPG-60ad kit, 802.11ad, 60GHz spojLevel3, integrovaná anténa, možnost napájení PoE, vč. napájecího zdroje

 

3 597 Kč  bez DPH

 

4 354 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik hEX, RB750Gr3 Box, 5x GB LAN port, OS L4, 256 MB RAMRouterBoard Mikrotik RB750Gr3 je boxový router s 5 Gigabitovými Ethernet porty založený na MikroTik RouterOS Level4. Router v plastovém case disponuje 5 LAN porty 10/100/1000 Mbps z nichž jeden umožňuje proprietární napájení po Ethernetu PoE. Router není...

 

1 077 Kč  bez DPH

 

1 305 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router hAP, RB951Ui-2nD Box, 5x LAN + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/nRouterBoard Mikrotik RB951Ui-2nD Box je indoor přístupový bod/router pro pásmo 2,4 GHz standardu 802.11b/g/n. hAP je domácí AP s využitím kompletních systémů managmentu RouterOS. RB951Ui-2nD má dále 5 LAN porty Fast eth 10/100 Mbps. Router není vybaven s...

 

865 Kč  bez DPH

 

1 048 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik Woobm-USB indoor, konfigurační adaptérMikrotik USB klíčenka, která Vám umožňují bezdrátovou správu sítě. Pomocí této klíčenky kterou propojíte do jakéhokoliv Routerbordu s USB vstupem se dostanete do konfigurace. Následně poté se připojíte skrze bezdrátovou síť do této konfigurace. Díky takto...

 

253 Kč  bez DPH

 

308 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik Router hEX PoE, RB960PGS, 5x GLAN + USB + 4x PoE výstup, 1x SFP portRouterBoard Mikrotik RB960PGS je boxový router s 5 gigabitovými ethernet porty založený na MikroTik RouterOS Level4, který oproti RB750 přídává 1 USB port a 24 V PoE výstup na 4 LAN portech. Router v plastovém case disponuje 5 LAN porty 10/100/1000 Mbps ...

 

1 380 Kč  bez DPH

 

1 672 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router hAP AC lite Tower, 5x LAN + WiFi 2,4 a 5 GHz 802.11a/n/acIndoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n a 5GHz 802.11ac MikroTik MIMO s duální integrovanou anténou.

 

1 017 Kč  bez DPH

 

1 232 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router RBcAP2nD, WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/nIndoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n MikroTik s integrovanou anténou.

 

895 Kč  bez DPH

 

1 085 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router RB951G-2HnD Box, 5x LAN + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/nIndoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n MikroTik MIMO s integrovanou anténou.

 

1 437 Kč  bez DPH

 

1 741 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router hAP mini, 3x ETH port + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/nIndoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n MikroTik MIMO s duální integrovanou anténou.

 

393 Kč  bez DPH

 

477 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik Router RB960PGS-PB, 5x LAN, + 4 PoE out, vč. zdroje 24 V, 2,5 A, PowerboxRouterBoard Mikrotik RB960PGS-PB je založen na platformě RB960PGS s 5 Gigabitovými ethernet porty založený na MikroTik RouterOS Level4 a 24 V PoE výstup na 4 LAN portech. Router v plastovém case disponuje 5 LAN porty 10/100/1000 Mbps z nichž jeden umožňu...

 

1 773 Kč  bez DPH

 

2 147 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router RBcAP2n, WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/nMiniaturní Indoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n MikroTik s integrovanou anténou.

 

525 Kč  bez DPH

 

637 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router hAP AC lite Box, 5x LAN + WiFi 2,4 a 5 GHz 802.11a/n/acIndoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n a 5GHz 802.11ac MikroTik MIMO s duální integrovanou anténou.

 

1 017 Kč  bez DPH

 

1 232 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik Router hEX PoE lite RB750UPr2, 5x LAN + USB + 4x PoE výstup, vč. zdroje 24 V, 2,5 ARouterBoard Mikrotik RB750UP je boxový router s 5 Ethernet porty založený na MikroTik RouterOS Level4 který oproti RB750 přídává 1 USB port a 24 V PoE výstup na 4 LAN portech. Router v plastovém case disponuje 5 LAN porty 10/100 Mbps z nichž jeden umožňu...

 

1 053 Kč  bez DPH

 

1 276 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
GPON Ubiquiti U-Fiber terminál, 8x GPON SFP Line, 2x SFP+Novinka od společnosti Ubiquiti, která se rozhodla přijít na trh s řešením pro pasivní optické sítě. Tento terminál je schopen obsloužit až 1024 klientů do max. vzdálenosti 20km. Terminál obsahuje 8 GPON portů + 2 SFP+ porty s 10Gbps uplinkem. Tato jednot...

 

35 330 Kč  bez DPH

 

42 751 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
GPON Ubiquiti U-fiber Nano, koncová jednotka SC/APCUFiber Nano je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat ke koncovému uživateli. Je vybavena informačním LED displejem s údaji o aktuální propustnosti a portem SC/APC pro připojení optického vlákna. Dohled a správa nad jednotkami Nano pr...

 

1 624 Kč  bez DPH

 

1 967 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik Router RB750GL Box, 5x 10/100/1000 LAN port, OS L4, 64 MB SDRAMRouterBoard Mikrotik RB750GL je boxový router s 5 Gigabitovými Ethernet porty založený na MikroTik RouterOS Level4 - levnější náhrada s proceorem Atheros AR7242.. Router v plastovém case disponuje 5 LAN porty 10/100/1000 Mbps z nichž jeden umožňuje propri...

 

1 053 Kč  bez DPH

 

1 276 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Router Ubiquiti EdgeRouter X SFP, 5x GLAN, 1x SFP, 5x PoE outEdgeRouter X-SFP (ER-X-SFP) je vhodný všude, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude kde je kladen důraz na bezpečnost sítě. EdgeRouter X-SFP je výkonný router z produktové řady EdgeMAX. Je vybaven 5x Gigabitovými eth...

 

1 760 Kč  bez DPH

 

2 131 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

38

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.