Optické kabely

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické kabely:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

187

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

114

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽ

Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽ, poloměr ohybu 1,5-3 cm

     
 

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, METRÁŽ

Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

     
 

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel Central Tube FRNC 1,1 kN, SM 9/125, 12 vláken, univerzální, ochrana proti hlodavcům

Optický singlemódový 12 vláknový univerzální kabel s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Kabel je určen pro venkovní a vnitřní instalace v prostředí, kde je požadováno FRNC. Profesionální dilektrický kabel s malým p...

     
 

 

13 Kč  bez DPH

 

16 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel Flat Drop FTTx SM 9/125, 12 vláken, METRÁŽ, obdélníkový průřez

Optický singlemódový 12 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel Flat Drop FTTx, METRÁŽ. Kabel má obdélníkový průřez a obsahuje 1 gelovou trubičku s vlákny a 2 dielektrické tahové prvky. Kabel je určen pro samonosnou montáž závěsem, položen...

     
 

 

14 Kč  bez DPH

 

17 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 4 vlákna, pro zafukování do mikrotrubiček

Optický singlemódový 4 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polyamid a bílým potiskem. <fo

     
 

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 8 vláken, pro zafukování do mikrotrubiček

Optický singlemódový 8 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polypropylenu a bílým potiskem. <

     
 

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 12 vláken, pro zafukování do mikrotrubiček

Optický singlemódový 12 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polypropylenu a bílým potiskem.

     
 

 

11 Kč  bez DPH

 

13 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Závěsný ochranný obal s vnitřním průměrem 8,5mm, 7kN

Kvalitní závěsný obal, nosné FE lanko, protahovací POP motouz v ceně, Al trubka potažená UV stabilním PE.

     
 

 

34 Kč  bez DPH

 

42 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Závěsný ochranný obal s vnitřním průměrem 20mm, 15kN

Kvalitní závěsný obal, nosné FE lanko, protahovací POP motouz v ceně, Al trubka potažená UV stabilním PE.

     
 

 

51 Kč  bez DPH

 

62 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 20m Simplex

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 20m SX

     
 

 

728 Kč  bez DPH

 

881 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 30m Simplex

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 30m SX

     
 

 

812 Kč  bez DPH

 

983 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 30m Simplex

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 30m SX

     
 

 

1 120 Kč  bez DPH

 

1 355 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel Zcomax DROP FTTx G.657A SM 9/125, 4 vlákna, METRÁŽ

Optický singlemódový 4 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel Samsung DROP FTTx. METRÁŽ. Použitá vlákna G.657A jsou kompatibilní s běžnými low-waterpark vlákny G.652D a umožňují poloměr ohybu až 2,4 cm což umožňuje s kabelem pracovat jako...

     
 

 

14 Kč  bez DPH

 

17 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 SC/LC 25m Duplex

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 SC/LC 25m Duplex

     
 

 

1 533 Kč  bez DPH

 

1 855 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 50m Simplex

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 50m Simplex

     
 

 

1 462 Kč  bez DPH

 

1 769 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kotva/držák pro optický kabel OFS Mini LT Drop , hliníková

Kotva/držák/úchytka pro samonosný optický kabel OFS Mini LT Drop. Uchycení je dielektrické (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kotvy).

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

51 Kč  bez DPH

 

62 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Svazek optických vláken AccuBreeze FX v akrylátové ochraně, SM 9/125, 4 vlákna

Svazek optických vláken AccuBreezeFX chráněný akrylátovým materiálem určený k zafukování do mikrotrubiček o průměru 3, 4 nebo 5 mm. Svazek obsahuje 4 barevně odlišená Single módová vlákna 9/125 um uložené v akrylátové dvouvrstvé ochraně - první vrstva je...

     
 

 

11 Kč  bez DPH

 

13 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Předkonektorovaný optický kabel venkovní MM 50/125um, 15 m, 4 vlákna, 4x SC-LC/PC, vyrobený v EU

Předkonektorovaný venkovní optický kabel MM 50/125 um, 4 vlákna, zakončená jen 2 vlákna 4x konektor SC/PC, délka 40 m. Délky jednotlivých patchcordových kabelů/vláken jsou stejné - 1 m. Vlastní venkovní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 7,5 mm...

     
 

 

1 436 Kč  bez DPH

 

1 738 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Předkonektorovaný optický kabel venkovní MM 50/125um, 100 m, 2 vlákna, 2x LC/PC-SC/PC, vyrobený v EU

Předkonektorovaný venkovní optický kabel MM 62,5/125 um, 4 vlákna, 8x konektor SC/PC, délka 100 m. Konektory na obou koncích kabelu jsou řazeny za sebou (délky jednotlivých patchcordových kabelů/vláken jsou odstupňované cca po 5 cm) tak, aby byl minimaliz...

     
 

 

3 410 Kč  bez DPH

 

4 126 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Předkonektorovaný optický kabel venkovní SM 9/125um, 30 m, 4 vlákna, 4x LC/PC, vyrobený v EU

Předkonektorovaný universální optický kabel SM 9/125 um, 4 vlákna, zakončené 2 vlákna, 4x konektor LC/PC, délka 30 m. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům je kevlarovou ...

     
 

 

1 551 Kč  bez DPH

 

1 877 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

114

položek

6

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.