Optické kabely

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické kabely:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

187

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

114

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický kabel MM 62,5/125, 4 vlákna, venkovní CentralTube, dielektrickýOptický multimódový 4 vláknový venkovní kabel s optickými vlákny 62,5/125 miktonů uložené v centrální trubičce. Kabel s malým průměrem s PE pláštěm je určený pro přímé položení do země, zatažení nebo zafouknutí do HDPE chráničky nebo uložení do kabelových...

 

24 Kč  bez DPH

 

29 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 2 vlákna, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 2 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel venkovní MM 62,5/125um, 100 m, 4 vlákna, 8x SC/PC, vyrobený v EUPředkonektorovaný venkovní optický kabel MM 62,5/125 um, 4 vlákna, 8x konektor SC/PC, délka 100 m. Konektory na obou koncích kabelu jsou řazeny za sebou (délky jednotlivých patchcordových kabelů/vláken jsou odstupňované cca po 5 cm) tak, aby byl minimaliz...

 

4 999 Kč  bez DPH

 

6 049 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP LFP Tube SM 9/125, 2 vlákna, 1,7mm, pro zafukování do mikrotrubičekOptický kabel Z067 vyhovuje především klientům, jen ž požaduji maximum možných vláken (až 12F ) do nízkého průměru mikrotrubiček. Průměr kabelu 1,7 mm spolu s velmi tuhým a kluzným pláštěm (LFP - Low Friction Polymer) zajistí veškeré předpoklady pro snadn...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP LFP Tube SM 9/125,4 vlákna, 1,7mm, pro zafukování do mikrotrubičekOptický kabel Z067 vyhovuje především klientům, jen ž požaduji maximum možných vláken (až 12F ) do nízkého průměru mikrotrubiček. Průměr kabelu 1,7 mm spolu s velmi tuhým a kluzným pláštěm (LFP - Low Friction Polymer) zajistí veškeré předpoklady pro snadn...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP LFP Tube SM 9/125, 8 vláken, 1,7mm, pro zafukování do mikrotrubičekOptický kabel Z067 vyhovuje především klientům, jen ž požaduji maximum možných vláken (až 12F ) do nízkého průměru mikrotrubiček. Průměr kabelu 1,7 mm spolu s velmi tuhým a kluzným pláštěm (LFP - Low Friction Polymer) zajistí veškeré předpoklady pro snadn...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP LFP Tube SM 9/125, 12 vláken, 1,7mm, pro zafukování do mikrotrubičekOptický kabel Z067 vyhovuje především klientům, jen ž požaduji maximum možných vláken (až 12F ) do nízkého průměru mikrotrubiček. Průměr kabelu 1,7 mm spolu s velmi tuhým a kluzným pláštěm (LFP - Low Friction Polymer) zajistí veškeré předpoklady pro snadn...

 

11 Kč  bez DPH

 

13 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel venkovní MM 62,5/125um, 90 m, 4 vlákna, 8x SC/PC, vyrobený v EUPředkonektorovaný venkovní optický kabel MM 62,5/125 um, 4 vlákna, 8x konektor SC/PC, délka 90 m. Konektory na obou koncích kabelu jsou řazeny za sebou (délky jednotlivých patchcordových kabelů/vláken jsou odstupňované cca po 5 cm) tak, aby byl minimalizo...

 

3 769 Kč  bez DPH

 

4 560 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel universální SM 9/125um, 20 m, 4 vlákna, 2x LC/PC, 2x SC/PC vyrobený v EUPředkonektorovaný universální optický kabel SM 9/125 um, 4 vlákna, zakončené 2 vlákna, 2x konektor LC/PC, a 2x SC/PC délka 20m. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům je k...

 

1 846 Kč  bez DPH

 

2 234 Kč  s DPH

 
 
 
 
Závěsný ochranný obal s vnitřním průměrem 8,5mm, 7kNKvalitní závěsný obal, nosné FE lanko, protahovací POP motouz v ceně, Al trubka potažená UV stabilním PE.

 

34 Kč  bez DPH

 

42 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mKvalitní český výrobce optických kabelů KDP - Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

11 060 Kč  bez DPH

 

13 383 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

11 Kč  bez DPH

 

13 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický Riser kabel vnitřní 24 vláken SM 9/125 G.657A, bílý, vnitřní, METRÁŽVnitřní optický Riser kabel pro rychlou realizaci optických rozvodů v budovách. Riser kabel je tvořen pláštěm ve kterém jsou poměrně volně uložéná optická vlákna v sekundární ochraně. Kabel je určen pro vertikální rozvody a odbočky ke koncovým zásůvkám už...

 

46 Kč  bez DPH

 

56 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický Riser kabel vnitřní 48 vláken SM 9/125 G.657A, bílý, vnitřní, METRÁŽVnitřní optický Riser kabel pro rychlou realizaci optických rozvodů v budovách. Riser kabel je tvořen pláštěm ve kterém jsou poměrně volně uložéná optická vlákna v sekundární ochraně. Kabel je určen pro vertikální rozvody a odbočky ke koncovým zásůvkám už...

 

96 Kč  bez DPH

 

116 Kč  s DPH

 
 
 
 
Riser Tree odbočný člen pro odbočení max. 6 vláken, určen pro riser kabely průměru max. 15 mmRiser Tree odbočný člen pro odbočení max. 6 vláken, určen pro riser kabely průměru max. 15 mm

 

58 Kč  bez DPH

 

70 Kč  s DPH

 
 
 
 
Riser Box odbočný člen pro rozpojitelné odbočení max. 6 vláken, určen pro riser kabely průměru max. 15 mmBílý optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

1 469 Kč  bez DPH

 

1 777 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Flat Drop FTTH G.657A SM 9/125, bílý, 2 vlákna, vnitřní, 2x 3,1 mm, METRÁŽBílý optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 2 vlákna, vnitřní, poloměr ohybu 1 cm

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel venkovní MM 50/125um, 130 m, 4 vlákna, 8x LC/PC konektor, vyrobený v EUPředkonektorovaný venkovní optický kabel MM 50/125 um, 4 vlákna, 8x konektor LC/PC, délka 130 m. Konektory na obou koncích kabelu jsou řazeny za sebou (délky jednotlivých patchcordových kabelů/vláken jsou odstupňované cca po 10 cm) tak, aby byl minimalizo...

 

4 653 Kč  bez DPH

 

5 630 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel OFS MiDia CT, Central Tube SM 9/125, 12 vláken, do mikrotrubičekOptický singlemódový 12 vláknový minikabel OFS MiDia CT s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě určený pro zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 5,5 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým prům...

 

16 Kč  bez DPH

 

20 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Airblown SM 9/125 um, 4 vlákna G.657A pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 4 vláknový kabel pro zafukování do mikrotrubiček. Kabel obsahuje barevně odlišená vlákna G.657A v primární ochraně, tahový prvek FRP a je opatřen nylonovým pláštěm s malým odporem proti tření pro snadné zafukování do mikrotrubiček. Ka...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

114

položek

6

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.