Optické pasivní prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické pasivní prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

127

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

373

položek

19

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Ochrana sváru optického vlákna 60 mm, průsvitná, teplem smrštitelnáOchrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Ochrana sváru optického vlákna 40 mm, průsvitná, teplem smrštitelnáOchrana sváru optického vlákna délky 40 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Mikrotrubička tenkostěnná 7/5,5 mm pro použití v HDPE trubkáchTenkostěnná mikrotrubička 7/5,5 mm z HDPE materiálu pro použití v HDPU trubkách. Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 24 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků optických vláken. Mikr...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Mikrotrubička tlustostěnná 14/10 mm HDPE pro přímé položení do zeměTlustostěnná mikrotrubička 14/10 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 144 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků opti...

 

10 Kč  bez DPH

 

12 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/APC, délka 2 mOEM optický singlemódový pigtail 9/125um, délka 2 m s konektorem SC/APC.

 

47 Kč  bez DPH

 

57 Kč  s DPH

 
 
 
 
Záslepka otvorů do panelů pro SC simplex spojky, černáZáslepka otvorů do panelů a čelíček optických van a rozvaděčů pro zaslepení nevyužitých otvorů pro SC simplex spojky. Záslepka v plastovém provedení černé barvy.

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Ochrana sváru optického vlákna 45 mm, průsvitná, teplem smrštitelnáOchrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický gelový konektor FAST Fujikura SC SM 9/125um, 0,25/0,9 mm vláknoOptický SC Single-mode 9/125um konektor FAST společnosti Fujikura s minimálními požadavky na přístrojové vybavení pro instalaci konektoru - konektor není nutno leštit. Pro instalaci konektoru postačuje lámačka optických vláken, stahovací kleště a roztok ...

 

191 Kč  bez DPH

 

231 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka SC/PC Single-mode, simplexSpojka SC/PC Single-mode, simplex.

 

13 Kč  bez DPH

 

16 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor LC/PC, délka 1 mOptický pigtail OEM SM 9/125um, konektor LC/PC, délka 1 m.

 

41 Kč  bez DPH

 

49 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 mOptický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m.

 

35 Kč  bez DPH

 

42 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optická vana 1U výsuvná černá OVV-1UB-24SC-S-0 pro 24 simplex SC/E2000 s kazetamOptická výsuvná vana (19" výsuvný rozvaděč) výšky 1U do 19" racku v černé barvě pro 24 simplex SC/E2000/duplex LC adaptorů. Vana má 4 přímé kabelové vstupy zaslepené plastovými krytkami, dodávána je bez kabelových průchodek. Uvnitř vany jsou na trnu umís...

 

650 Kč  bez DPH

 

787 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optická zásuvka 3M 8686 FTTH pro 4 simplex SC/E2000/8x LC + 1x RJ-45Optická zásuvka 3M 8686 FTTH v bílém plastovém provedení je ideálním ukončením optických vlákem v FTTH aplikacích. V zásuvce jsou 4 pozice na optické spojky SC Simplex nebo E2000, LC Duplex spojek. Jedinečnou možností je vložit 1keystone s metalickou RJ-4...

 

100 Kč  bez DPH

 

121 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka optických vláken 3M Fibrlok II 2529 pro SM/MM vlákna s ochranou 250-900Univerzální mechanická spojka optických vláken Fibrlok II 2529 společnosti 3M je určena pro rychlé spojování jednovidových i vícevidových optických vláken o průměru 125 mikronů s průměrem primární ochrany 250 - 900 mikronů. Fibrlok je vyplněn speciálním g...

 

172 Kč  bez DPH

 

208 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optická zásuvka FTTH pro 2 spojky SC/E2000 Simplex nebo LC DuplexOptická zásuvka FTTH v bílém plastovém provedení je ideálním ukončením optických vláken v FTTH aplikacích. V zásuvce jsou 2 pozice pro optické spojky SC/E2000 Simplex nebo LC Duplex. Vrchní kryt je pouze nacvakávací, součástí balení jsou záslepky pro nevy...

 

38 Kč  bez DPH

 

46 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka SC Multi-mode, simplexSpojka SC Multi-mode, simplex.

 

18 Kč  bez DPH

 

21 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický pigtail MM 62,5/125um, konektor SC, délka 1 mOptický multimódový pigtail 62,5/125um, délka 1 m s konektorem SC.

 

37 Kč  bez DPH

 

45 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, LC/PC-SC/PCZjímavá cena- Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-SC/PC.

 

172 Kč  bez DPH

 

208 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optická kazeta s víkem OCASS12 pro 12 svárů, černá, malá s držáky svárůOptická kazeta černá s víčkem pro uložení maximálně 12 teplem smrštitelných ochran svárů. Kazeta je dodávána včetně 2 držáků ochran svárů (po 6). Rozměry 164 x 104 x 11 mm.

 

74 Kč  bez DPH

 

90 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 50/125um, 1 m, duplex, konektory SC-SCOptický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 1 m, konektory SC-SC.

 

143 Kč  bez DPH

 

173 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

373

položek

19

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.